POLAGRA-TECH

2012-10-07

Dniem Piekarza i Cukiernika, w niedzielę 7 października, rozpoczął się Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego oraz Salon Dodatków do Żywności - najważniejszy w Polsce pokaz nowych trendów w zakresie technologii dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej.

 

Ekspozycję tradycyjnie uzupełni program wydarzeń towarzyszących – pokazy, konferencje i szkolenia w zakresie zastosowania komponentów piekarskich, cukierniczych i lodziarskich, przygotowania deserów, skutecznych działań marketingowych i promocyjnych w branży piekarskiej i cukierniczej. Wyrafinowane receptury i kompozycje smakowe, a także oryginalne dekoracje wyrobów cukierniczych prezentowane będą podczas pokazów odbywających się na przestrzeni Forum Cukiernictwa i Piekarstwa przygotowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP, Europejskim Zgrupowaniem Interesów Gospodarczych oraz Stowarzyszeniem Rzemieślników Piekarstwa RP. W ramach specjalnych stref warsztatowo-szkoleniowych: SKLEPY i PIZZA zostaną przedstawione świeże pomysły na biznes i jego rozwój.

 

Targi potrwają do 11 października. Informacje dotyczące wystawców oraz planu wydarzeń znajdą państwo na stronie http://maszynypiekarskie.polagra-tech.pl/pl/