O firmie

BMS-G Sp. z o.o. jest rodzinną, polską firmą działającą w branży zaopatrzenia zakładów piekarskich, cukierniczych, pizzerii oraz lodziarni i gastronomii od 1991 roku. Podstawowymi cechami działalności firmy są przede wszystkim: kompleksowa obsługa klienta, zawsze aktualna i pełna oferta cenowa i asortymentowa, a także dystrybucja towarów wyłącznie o sprawdzonej, wysokiej jakości. W ramach obsługi firma oferuje klientom wsparcie technologiczne w zakresie wdrażania nowych produktów, wprowadzania nowych rozwiązań i technologii oraz profesjonalną sprzedaż surowców do produkcji, drobnego sprzętu i urządzeń, dekoracji, chemii i opakowań oraz odzieży ochronnej.

Zorientowanie w problemach, z którymi codziennie borykają się klienci firmy pozwala na zdobycie wiedzy i poszukiwanie narzędzi umożliwiających te problemy rozwiązywać. Skuteczność działania w dużej mierze uzależniona jest od fachowości zatrudnionych w firmie pracowników, dlatego też mają oni stworzone możliwości uczestnictwa w szkoleniach i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Firma posiada własną bazę magazynową i transportową. Specjalistyczne samochody ciężarowe wyposażone są w agregaty chłodnicze oraz windy załadowcze. Magazyny firmy wyposażone są w systemy wysokiego składowania towarów na specjalnych regałach, również w zakresie różnych temperatur.

Siedziba firmy mieści się w podkrakowskich Pawlikowicach. Firma posiada również oddział w Tarnowie.

Bezpośrednie dostawy obejmują klientów z terenu Małopolski, Podkarpacia, a także woj. śląskiego i świętokrzyskiego.

BMS-G jest udziałowcem Spółki APC-Back Europ Polska Sp. z o.o. wiodącej grupy specjalistycznych hurtowni zaopatrujących branżę piekarsko-cukierniczą. Hurtownie należące do Grupy posiadają kompleksową ofertę produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami, swoją ofertę budują w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

Uruchomienie w kwietniu 2011 roku pracowni szkoleniowo-technologicznej w oddziale firmy w Tarnowie było kolejnym etapem zacieśnienia współpracy firmy z jej klientami. Profesjonalnie wyposażona pracownia pozwala na przeprowadzenie szkoleń, warsztatów czy też pokazów w każdym temacie dotyczącym branży. Również organizowane cykliczne Spotkania Piekarzy i Cukierników połączone z Targami ugruntowują pozytywny wizerunek firmy, firmy zorientowanej na swojego odbiorcę. Dlatego motto przyświecające działalności Spółki brzmi:

BMS-G – twój sprawdzony partner w biznesie.

Zarząd BMS-G Sp. z o.o.

 

Dane Spółki:

BMS-G Sp. z o.o.
Pawlikowice 78
32-020 Wieliczka
NIP 683-196-85-98
KRS 0000124494
Regon 120256979
Kapitał zakładowy 2.060.000,- zł